HOME Kasy Fiskalne ELZAB2008-07-08  

Elzab Delta Max

Kasy systemowe są podstawą rozwiązań, które pozwalają pozyskać kompleksową informację o sprzedaży w placówce handlowej. Cechy charakteryzujące kasy systemowe to:
* komunikacja on-line (również w trakcie transakcji sprzedaży) z serwerem i oprogramowaniem zarządzającym gospodarką magazynową i sprzedażą,
* duża pojemność bazy towarowej (powyżej 10 tys. obsługiwanych kodów towarów),
* obsługa systemów lojalnościowych,
* przekazywanie do systemu zarządzającego szczegółowych danych o pozycjach paragonów i transakcjach lojalnościowych,
* współpraca z szeregiem urządzeń peryferyjnych usprawniających sprzedaż (skanery, skanero-wagi, wagi, terminale kart płatniczych, czytniki kart chipowych, drukarki zamówień, szuflady kasowe, modemy kasowe analogowe i GSM).
Dane o sprzedaży możliwe do pozyskania z fiskalnej kasy systemowej w zasadzie niczym nie różnią się od danych z komputerowego systemu kasowego z drukarką fiskalną, a zastosowanie nowych procesorów gwarantuje szybki transfer danych pomiędzy kasą a komputerem. Na podstawie informacji zarejestrowanych z bufora kasy systemowej w programie magazynowym można tworzyć zestawienia, które dają szczegółowy obraz pracy sklepu. Są to chociażby: średnia wartość koszyka i analizy jego zawartości, poziom rotacji według grup towarowych, najlepiej i najgorzej sprzedające się towary w zadanym okresie czasu, ilość i wartość sprzedaży w zadanym okresie, średnia dzienna liczba paragonów, struktura sprzedaży według czasu, grup towarowych, kas i regionów, sprzedaż ilościowo wartościowa według godzin, wydajność pracy kasjerów, obciążenie godzinowe kas.

Przeznaczenie: Kasy systemowe adresowane są do placówek handlowych i marketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów.
Rodzina kas ELZAB Delta Max ELZAB Delta Max to rodzina kas systemowych, które od chwili powstania niezmiennie wyznaczają standard w tej kategorii urządzeń. Obok funkcjonalności, ergonomii i jakości wyróżnia je wyjątkowy design - to najładniejsze polskie kasy rejestrujące.


         CENNIK:                 

Opis modelu CENA NETTO:
Kasa ELZAB Delta Max G, 61 439 PLU z interfejsem sieci LAN + wyświetlacz graficzny 3 090 zł
Kasa ELZAB Delta Max 61 439 PLU z interfejsem sieci LAN 2 990 zł
Kasa ELZAB Delta Max 40 959 PLU z interfejsem sieci LAN 2 790 zł
Kasa ELZAB Delta Max 20 479 PLU z interfejsem sieci LAN 2 590 zł
Kasa ELZAB Delta Max 20 479 PLU 2 540 zł
<- powrót        
  WYSZUKIWARKA:  


 
  Kontakt:  
ul. Wodna 4
64-200 Wolsztyn

  68 / 384-53-93
  68 / 419-90-80
  68 / 384-53-93
  biuro@inkaswolsztyn.pl
  51802615

 
  .:  
 
 
  Pomoc zdalna:  
 
 
           liczba odwiedzin: 765033      online: 1
                  CMS Mbest